Haber

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam’da halkla buluştu

Sorunları yerinde tespit edip çözüm üretmek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam ilçesine bağlı Sofudede Mahallesi’nde halkla buluştu.

Mahalle halkına ilgilerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bölgedeki yol ve su sorununu çözdüklerini, altyapısız tek sokak kalmaması için çalıştıklarını belirtti.

Genel olarak Sarıçam ve Adana’ya verilen hizmetlerle ilgili bilgi veren Lider Zeydan Karalar, “Bana ‘Adana’ya sağladığınız en değerli hizmet nedir?’ diye sordu. Sorsalar derdim ki ‘Adana’yı borç batağından çıkardık, borcu gelirinin 4 katı olan belediyeyi 4 katı borca ​​dönüştürdük. Adana’yı belediyeden kredi istemek zorunda kalmaktan kurtardık. Meclis olarak biz, Adana’yı Ankara’ya bağımlı olmaktan kurtardık. Bu çok önemli. “Bundan sonra Adana’nın geleceği hiçbir zaman kapanmayacaktır, halkımızın taleplerinin yerine getirilmesi artık bizim için sorun değildir. Geldiğimiz noktaya bakın, geldiğimiz noktaya bakın. Belediye emin ellerde” dedi.

Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sorunlarını iletmek isteyen Sofudede sakinlerine mikrofon uzattı, belediyenin çözebileceği konularla ilgili notlar aldı ve bürokratlara talimat verdi. Belediyeyle ilgisi olmayan birçok sorunun kendisine söylenmesi üzerine konuyu ilgili makamlara ileteceğini de belirtti. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu