Haber

Ayak Tenisi Turnuvası Trabzon’da Sona Erdi

31. Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halk Oyunları Festivali kapsamında Trabzon’da düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi.

Hamam Çarşısı Avlusunda düzenlenen ve 4 gün süren turnuvaya toplam 16 grup ve 64 sporcu katıldı.

Turnuvada birinci takım Persistence Youth, ikinci takım Billet Power, üçüncü takım Persistence Veteran ve dördüncü takım Legends takımı oldu.

Final maçına katılan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya katılan gruplara ve sporculara teşekkür ederek, sporun gelişmesine katkı sağlamak ve spor kültürü alışkanlığı kazandırmak için Akçaabat’ta birçok spor etkinliği düzenlediklerini belirtti.

Ekim ayı şenlikleri kapsamında horon, halk oyunları, kültür-sanat etkinliklerinin yanı sıra spor etkinlikleri de düzenlediklerini ifade ederek, “Spor sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Sporu gençlerimize ve ilçe halkımıza sevdirmek ve sevdirmek için bu turnuvayı düzenledik. Sporcuların yeteneklerini sergiledikleri bu etkinlikte dostluk ve rekabet bir arada yaşandı. Birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirmek amacıyla düzenlenen bu etkinliğe katılan sporcularımıza ve takımlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.” söz konusu.

haber-sinanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu