Haber

Mehmet Aslantuğ’dan Sonra Yeni İsim: Cennet Mahallesi Selim, TİP Milletvekili Adayı Serhat Özcan

2023 genel seçimleri yaklaşırken partilerin milletvekili adayları da belli olmaya başladı. Son dönemde ünlü isimlerin tek tek milletvekili aday adayı olarak açıklamaları herkesin dikkatini çekiyor. Mehmet Aslantuğ’un daha önce adaylığını açıkladığı TİP’e Cennet Mahallesi’nden Selim Serhat Özcan da katıldı. Gelin detaylara birlikte bakalım. ??

Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen ünlü oyuncu Serhat Özcan, Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Selim karakteri ile hala hafızalarımızda yer alıyor.

Melek Baykal’ın hayat verdiği Pembe’nin kardeşi Selim olarak tanıdığımız ünlü oyuncu, son dönemin en ilginç iddialarından biriyle gündeme geldi.

Tiyatro, ekran ve dizilerde oyunculuk mesleğini konuşturan Serhat Özcan siyasette de kendini göstermek istiyordu.

62 yaşındaki ünlü oyuncu, TİP’ten (Türkiye İşçi Partisi) milletvekili adayı oldu. TİP Genel Başkanı Erkan Baş, durumu sosyal medya hesabından duyurdu.

Erkan Baş, paylaşımı için Serhat Özcan’a teşekkür etti. “Tiyatro ve sinema dünyamızın başarılı oyuncularından, haksızlığa ve haksızlığa karşı duruşuyla tanıdığımız sevgili Serhat Özcan, adaylık teklifimizi kabul ederek hepimizi çok mutlu etti. Canı gönülden teşekkür ederim. #TİPSenin @SuhaSerhat”

Serhat Özcan da sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımlara ve alıntılara devam ediyor.

Daha önce TİP milletvekili aday adayları için Mehmet Aslantuğ ve İrfan Değirmencioğlu’nun aday olduğu haberlerde duyurulmuştu.

Nitekim TİP Genel Başkanı Erkan Baş, başvuran Mehmet Aslantuğ’a, ‘Bize güç veren canım Mehmet Aslantuğ’a canı gönülden teşekkür ediyorum. TİP sizin kaptanınızdır.’ mesajı göndermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu