Haber

PKK’lı teröristlerin bağırsakları açlıktan delik deşik oldu

Komandolar, bölgede iğneli kuyu kazmak için teröristlerin tüm inlerine ve mağaralarına giriyor. Türk Silahlı Kuvvetlerinin kararlı operasyonları sonucunda kaçamayacaklarını anlayan teröristler teslim oluyor.

Milli Savunma Bakanlığı, 4 Haziran’da Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teslim olan 2 teröristin daha sahnelerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Mağaradan teslim olan biri kadın iki teröristin görüntüsü, teröristlerin perişan haldeki hayatını gözler önüne serdi.

Teröristlerin yasak dediği her yere giren Mehmetçik, bu kez Hale Dağı’ndaki mağaraya düzenlediği operasyonda çok sayıda el yapımı patlayıcı ve silahla birlikte iki teröristi yakaladı.

YÜRÜMEKTE BİLE ZORLANIYORLAR

Açlıktan yürümekte bile zorlanan teröristlerin bu görüntüsü, örgütün üst yönetimi tarafından şanslarına terk edildiğini açıkça ortaya koyuyor.

Güvenlik kaynakları, teslim olan iki teröristten birinin sağlık kontrollerinde uzun süreli açlık nedeniyle bağırsaklarını deldiğinin belirlendiğini duyurdu.

BÖLÜMLENDİRİLMİŞ ÜST DÜZEY SORUMLULUKLAR SEFA’DA

Teröristlerin dağdaki sefaletini gözler önüne seren onlarca görüntüye rağmen kaynaklara yansıyan diğer fotoğraflar net bir şekilde gösteriyor ki PKK/KCK Yürütme Kurulu Eşbaşkanı terörist Cemil Bayık “Cuma” kod adlı arkadaşlar yer sofrasında sıcak yemeklerle donatılmış.

TERÖR TUZAĞINA DÜŞÜYORLAR

Teslim olan teröristlerden birinin ailesiyle birlikte Suriye’de, diğerinin ise bir Avrupa ülkesinin başkentinde yaşarken aldatılarak örgüte katıldığı öğrenildi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu