Teknoloji

PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyunları Sızdı

Yeni ayın PS Plus oyunları söz konusu olduğunda, gözlerimiz Sony Interactive Entertainment’ın önündeki Dealabs forumlarına çevriliyor. Nedeni ise artık hepimizin bildiği ve güvenilir bir kaynak olarak yerini iyice sağlamlaştırmış olan billbil-kun’dur. Uzun süredir bu taraftaki sızıntıları oldukça iyi bir şekilde aktarıyor ve mayıs ayında bir yenisi daha gelecek gibi görünüyor. O kadar ki PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunlarısızdırılmış

Kullanıcı tarafından yayınlanan yeni bilgilere göre, 2 Mayıs 2023 Salı günü indirilebilir olacaktır.PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunları GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders olarak açıklandı.

PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyun Ayrıntıları

  • GRID Efsaneleri (PS5, PS4)
  • Şövalyelik 2 (PS5, PS4)
  • Descenders (PS5, PS4)

GRID Efsaneleri (PS5, PS4)

Yeni yarış oyunu, oyuncuları alıştığımız şehirlerin klasik yarış pistlerine ve sokaklarına götürecek. Önceki oyunlarda gördüğümüz şehirlerin yanı sıra yeni oyuna Londra ve Moskova da ekleniyor. Tüm pistlerde ve şehirlerde farklı araç türleri ile mücadele edecek olsa da GRID World Series modu da geri dönüyor. Oyunculara farklı bir meslek modu deneyimi sunan World Series, karakterimizi en iyi hale getirmeye odaklandığımız, dünya çapındaki pistlerde yarışacak bir oyun.

GRID Legends daha detaylı bir işgal moduna sahip olacak ve hikaye, gerçek oyuncularla çekilmiş canlı aksiyon sahneleri ile aktarılacakken, sadece yarışlar yer almayacak; Ayrıca kaster içi diplomasi ve orta pilot rekabeti de olacak.

Şövalyelik 2 (PS5, PS4)

Orta Çağ sinemalarındaki savaşlardan ilham alan çevrimiçi birinci şahıs oyununda kılıç dövüşlerinden ateşli ok yağmurlarına ve devasa kale kuşatmalarına kadar dönemin en ünlü anlarını yaşamak mümkün.

Descenders (PS5, PS4)

Descenders ekstrem bir bisiklet yarış oyunu haline geliyor. Amacımız dağın tepesinden eteğine kadar aksiyon dolu bir iniş deneyimi yaşamak. Tabi bu yazdığımız kadar kolay değil. Öyle ki yolumuzda rampalar, trenler, parkur alanında özenle hazırlanmış setler ve daha birçok engel bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu