Haber

Salih Zeki Altın: “Türkiye ‘Zafer’e yürüyecek”

İSTANBUL (İGFA) – Daha evvel Zafer Partisi Genel Lider Yardımcısı olan Trabzon’un Of ilçesinde doğan Salih Zeki Altun ekim ayı başında İstanbul vilayet başkanlığına atanmıştı. Evli ve 35 yaşındaki genç iş insanı 3 hafta içinde idaresini kurarak tüm gücünü teşkilatı olmayan İlçeler için harcıyor.

Zafer Partisi’nin en büyük ve çok ses getiren projesinin de mimarı olan Salih Zeki Altun, iktidara gelir gelmez Beştepe’feki külliyeyi ; Türkiye Bilimler Akademisi, Türk Tarih Kurumu, Türk Lisan Kurumu, Atatürk Yüksek Kurumu ve TÜBİTAK’A tahsis edilerek Atatürk Orman Çiftliği yerinde kurulan tesisi kendilerine bırakacak.

İstanbul’daki yapılanmadan bahseden Lider Altun; “İstanbul’umuz ülkenin en büyük kozmopolit kenti. 15 milyonu geçen bir nüfus yapısı var. Her mahallemizde teşkilatlanma çalışması yürütüyoruz. Önceliğimiz gençlerimiz. Vilayet Başkanlığı bünyesinde gerçek manada bir siyaset akademisi kazandırarak gençleri bu çatı altında toplamayı düşünüyoruz. Üniversite gençliğinin sıkıntıları bizim kırmızı çizgimizdir, problemleri çözecek ülkü takımlar Zafer Partisi dinamikleridir. İstanbul’un üstündeki kara bulutları dağıtmak için alana süratli bir iniş yaptık. Allah bizleri vatandaşlarımıza karşı utandırmasın.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu